Hakkımızda

    Saka Mutfak Mod Tasarım Bünyesinde Mimarlık ve Mobilya Çözümleri Üzerinde Oluşturulmuş Bir Markadır.

    Uzmanlaşmış mobilya mimarisi ile gelişmiş teknolojiden faydalanarak , ileriye dönük daima gelişime açık, yenilikçi hedefleriyle birlikte mobilya alanında deneyimli kadrosuyla 1.kalitede ham madde girişiyle yüksek kalite ve standartlarda ürünler üretmek ofisler, fabrikalar, bankalar, iş merkezleri, otel ve hastanelere yönelik bütün mobilya ihtiyaçlarını geniş tasarım bilgisi ve modern ürün konsepti ile bütün ihtiyaçları karşılamaktadır . Monoblok sistemli , ergonomik ofis çalışma koltukları , modern kanepe ve köşe koltukları tasarımı ve üretimi yapmakta ve kurumsal firma bayilikleri ile satışını sunmaktadır.

    Mobilyanın yanı sıra ;

      Mekanlara özgü iki yada üç boyutlu ve projenin aslına bağlı kalınarak birebir uygulama hizmetleri sunmak mekan içine en uygun gerekli yerleşimleri yaparak çalışma alanlarınızın en iyi şekilde değerlendirmeniz için mimari alandaki deneyimleriyle mekanlarınıza değer katıp gerekli olan en iyi Mimari Tasarım çözümleri sunmaktadır.

    İyi yapılanmış yönetimi , deneyimli kadrosu ve gelişmiş makine teçhizat ekipmanlarıyla Toplu Proje ve satışlarda ihtiyaç sahiplerinin bütün gereksinimleri tek tek değerlendirerek eksiksiz ve zamanında sunmaktadır.

Uzmanlaşmış mobilya mimarisi ile gelişmiş teknolojiden faydalanarak , ileriye dönük daima gelişime açık, yenilikçi hedefleriyle birlikte mobilya alanında deneyimli kadrosuyla 1.kalitede ham madde girişiyle yüksek kalite ve standartlarda ürünler üretmek ofisler, fabrikalar, bankalar, iş merkezleri, otel ve hastanelere yönelik bütün mobilya ihtiyaçlarını geniş tasarım bilgisi ve modern ürün konsepti ile bütün ihtiyaçları karşılamaktadır .


Yeni Sanayi Sitesi 1. İniş 11. Cadde No:1 Antakya / Hatay
0(326) 221 25 60
info@sakamutfak.com
0(326) 221 25 60
Tüm Hakları Saklıdır © 2016
Çukurova Patent ve Danışmanlık